Dzień Ziemi w bibliotece
W Polsce Dzień Ziemi jest obchodzony 22 kwietnia, tak samo jak w innych krajach na świecie. Z tej okazji w bibliotece filialnej odbyły się zajęcia z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Piaskach. Z literatury dostępnej w bibliotece uczniowie dowiedzieli się jak dbać o naszą planetę zaczynając od otaczającej nas przyrody. Nie zabrakło także części plastycznej: przepięknych kolorowych witraży wykonanych przez uczestników zajęć.




















