Kolejna wyprawka czytelnicza w ramach akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek” trafiła w ręce młodego czytelnika!
Z radością witamy Madzię w gronie Małych Czytelników, uczestników ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Madziu, życzymy Ci, aby książki stały się dla Ciebie źródłem radości, inspiracji i wielu pięknych przygód! :-)





















