Pierwsze zajęcia wakacyjne w bibliotece
Za nami pierwsze wakacyjne spotkanie w bibliotece. Na dzisiejszych zajęciach dzieci poznały słoneczną Italię. Po obejrzeniu legendy o założeniu Rzymu dzieci przystąpiły do wspólnej zabawy. Poznały podstawowe zwroty grzecznościowe w języku włoskim, wykonywały z papieru tradycyjne włoskie potrawy. Nie zabrakło także sensorycznej zabawy w parach gdzie jedno dziecko było pizzą, a drugie kucharzem!




















