Przed nami kolejna, XLVII edycja Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży „Pięknie być człowiekiem”.
Przed nami kolejna, XLVII edycja Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży „Pięknie być człowiekiem”. Tegoroczna, XLVII edycja konkursu „Świat nie jest taki zły, czyli codzienność z uśmiechem” zaprasza do odkrywania literackich opowieści o życiu takim, jakie jest naprawdę – czasem zabawnym, czasem trochę chaotycznym, ale pełnym ludzi, spotkań i niespodzianek. Eliminacje gminne odbędą się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Świnicach Warckich 23 kwietnia o godzinie 9:00. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy sukcesów i pięknych przeżyć w obcowaniu z literaturą. Do zobaczenia! :-)





















