Wiosenne głośne czytanie z przedszkolakami
Dzisiejsze spotkanie z cyklu „Biblioteka dzieciom” upłynęło przedszkolakom bardzo przyjemnie. Dzieci wysłuchały bajki „Krecik i wiosna”, a następnie wykonały kolorowe kwiatki z bibuły. Nie zabrakło też rozmów o aktualnej porze roku – wiośnie. :-)




















